Hakkımızda

Çıralı sahiline sıfır konumda bulunan işletmemiz , meyve ağaçları ile bezeli yeşile doyacağınız bahçemizde birbirinden ayrı bağımsız dizayn edilmiş klimalı bungalovlarla hizmet vermekteyiz. Denize 50 metre uzaklıktaki plajda özel bir alanda kullanmanız için şezlong ve şemsiyelerimiz mevcuttur. İşletmemizin  ahşap bungalovlarında yatak odası ve ayrı oturma odası bulunmaktadır.Tüm bungalovlarda özel banyo ve rahat etmeniz için oldukça geniş bir veranda mevcuttur. Güne geleneksel ve bölgede yetiştirilen organik ürünlerden oluşan Türk kahvaltısı ile başlangıç yapabilirsiniz. Kahvaltınızın tadını bahçede, meyve ağaçlarının gölgesi altında çıkarabileceğiniz konsepte restorantımız mevcuttur.Bu restorantımızda dilerseniz alacart servisimiz de mevcuttur.

işletmemiz köy merkezine ve restoranlarına yürüyüş mesafesindedir. Tesisimiz , Yanartaş’a (Khimaira) 3 km  uzaklıktadır.olımposa yarım saat yururyus mesafesınde ve  Antalya Havaalanı ise 95 km mesafede yer alır.

Gökyüzünün sonsuzluğu ile denizlerin cömertliğinin birleştiği yerdesiniz.
İki mavinin de anlatmak isteyip kelimeleri yetiremediği yerden doğan güneşi
Akdeniz’in en hoş koyu olan Çıralı’nın 3,5 km. uzunluğundaki kumsalında izliyorsunuz.
Kendinizi Akdenizin serin sularına bırakmanız için mavinin ve yeşilin en güzeli kaldığınız tesise birkaç adımda sizleri bekliyor.
Doğal ve arkeolojik güzellikleri nedeniyle dünyanın ve Antalya’nın en gözde ve güzel
tatil beldelerinden biridir Çıralı.. Böylesi bir doğal cennette yer alan işletmemiz özenle tasarlanan, portakal, limon ve meyva ağaçları arasında kurulmuş, çıralı ‘nın doğal ortamına uyan hoş ve konforlu müstakil ahşap Bungalowlardan oluşmaktadır.Odalar kendi evinizin rahatlığını aratmayacak şekilde dizayn edilmiştir. tesisimiz bir aile işletmesidir.
Geniş ve ferah bir bahçe içinde yer alan Bungalowlarımız hem çiftlere hemde ailelere hitap edecek şekilde dizayn edilmiştir.
Akdeniz’in bozulmamış yerleşim beldelerinden biri olan Çıralı’da yer alan işletmemiz, sizlere evinizin huzur ve rehatlığını aratmama felsefesi ile yola çıkarak konforu ve sıcak misafirperverliği ile sizleri beklemektedir.